Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną Oral-B?

Szczoteczka elektryczna – główne zalety

Image - Article Hero - Battery Operated Toothbrush Features & Comparisons article banner
UDOSTĘPNIJ

Bakterie zawarte w płytce nazębnej mogą powodować nieprzyjemny zapach z ust. Szczoteczki elektryczne Oral-B® usuwają do 100% więcej płytki nazębnej, dzięki czemu pomagają zachować świeżość i czystość jamy ustnej. Poznaj funkcje naszych szczoteczek elektrycznych, które pomagają zachować czystość jamy ustnej i świeży oddech. Pokonaj nieświeży oddech z pomocą Oral-B.

Większa liczba ruchów

Szczoteczki elektryczne Oral-B wykonują do 48 800 ruchów na minutę, podczas gdy zwykła szczoteczka manualna może wykonać zaledwie od 300 do 600 ruchów na minutę. Oznacza to, że szczoteczka elektryczna skuteczniej usuwa płytkę nazębną.

Udoskonalona technologia

Wyjątkowa technologia czyszczenia 3D obejmuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, które rozbijają i usuwają do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna.

Końcówka szczoteczki zainspirowana sprzętem dentystycznym

Szczoteczki elektryczne Oral-B, zainspirowane narzędziami stomatologicznymi, mają małe, okrągłe końcówki, które otaczają każdy ząb, aby dotrzeć głęboko do przestrzeni międzyzębowych i usuwać więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc niż zwykła szczoteczka manualna.

Dwuminutowy timer

Zgodnie z zaleceniami stomatologów należy szczotkować zęby przez dwie minuty, dwa razy dziennie. Szczoteczki elektryczne Oral-B ułatwiają prawidłowe szczotkowanie zębów dzięki wbudowanemu dwuminutowemu timerowi. Timer znajdujący się w rączce szczoteczki pulsuje co 30 sekund, informując, kiedy należy przejść do szczotkowania kolejnego obszaru jamy ustnej. Pomaga to dokładnie wyczyścić zęby podczas każdego szczotkowania.

Aplikacja Oral-B

Szczoteczki Oral-B Smart 5 5000, Smart 6 6000 oraz Oral-B Genius 8000 posiadają funkcję Bluetooth. Wystarczy pobrać aplikację Oral-B na smartfona i połączyć się przez Bluetooth, aby otrzymywać w czasie rzeczywistym informacje o swoich nawykach związanych ze szczotkowaniem, a także przypomnienia dotyczące używania nici dentystycznej i płynu do płukania ust po szczotkowaniu zębów. Nie tylko chroni to przed nieprzyjemnych zapachem z ust, ale również poprawia ogólny stan zdrowia jamy ustnej.

Dowiedz się więcej o aplikacji Oral-B.

Szczoteczki elektryczne Oral-B eliminują wątpliwości, dając Ci pewność dokładnego czyszczenia zębów każdego dnia. Czas na zmianę? Znajdź odpowiednią szczoteczkę elektryczną Oral-B dla siebie.