Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną Oral-B?

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius wybierana przez bloggerów!

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius wybierana przez bloggerów! article banner
UDOSTĘPNIJ

W dzisiejszych czasach nowe technologie są integralną częścią naszego życia i nie wyobrażamy sobie dnia bez korzystania z nich. Rynek jest przesycony nowinkami, dlatego też o istnieniu wielu nowości zwyczajnie nie mamy szansy usłyszeć. Z pomocą przychodzą bloggerzy, którzy pokazują działanie niektórych produktów i zachęcają do korzystania z nich. Szczoteczka Oral-B Genius stała się bohaterką filmów i materiałów w mediach społecznościowych. Zobaczcie sami jaką rolę odegrała!

Idealna randka

Przygotowując się do randki staramy się zadbać o każdy szczegół związany z naszym wyglądem. W tych okolicznościach szczoteczka staje się narzędziem niezbędnym! Dobrze umyte zęby to gwarancja nie tylko pięknego uśmiechu i świeżego oddechu, ale również większej pewności siebie i otwartej postawy wobec drugiej osoby. Dla pieniędzy pokazuje jak zorganizować randkę, ale nie zapomina o roli uśmiechu i pokazuje jak dobrze wyszczotkować zęby przed idealnym spotkaniem, dzięki elektrycznej szczoteczce z okrągłą główką, dokładnie docierającą do przestrzeni międzyzębowych.

I…jeszcze tylko zęby!

Czasy studenckie często kojarzą się z pośpiechem, niedojedzonym śniadaniem, kilkukrotnie dzwoniącym budzikiem. Co z myciem zębów? Czy wystarcza na to czasu w studenckim pędzie? Okazuje się, że tak i nie jest to wcale takie trudne. Alex Mandostyle pokazuje swoją poranną rutynę i prezentuje szczoteczkę Oral-B Genius, która precyzyjnie odmierza prawidłowy czas mycia zębów.

Podstawowe zalecenia dotyczące mycia zębów:

  1. Zęby należy szczotkować minimum dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

  2. Mycie zębów powinno trwać 2 minuty jeśli używamy szczoteczki elektrycznej i około 3 minut jeśli używamy szczoteczki manualnej.

  3. Każdy obszar jamy ustnej, w tym również tylne zęby, powinien być szczotkowany z taką samą starannością.

  4. Ze względu na moc czyszczenia, używać należy szczoteczek elektrycznych do zębów, najlepiej z okrągłą główką, ponieważ ich kształt, zbliżony do profesjonalnych narzędzi dentystycznych, pozwala nie tylko w pełni objąć całą powierzchnię zęba, ale również dociera do przestrzeni międzyzębowych.

  5. Końcówki szczoteczek elektrycznych wymieniane powinny być co trzy miesiące.

Próchnicą można się zarazić?!

Nieprawidłowa higiena jamy ustnej nie tylko negatywnie wpływa na estetykę naszego wyglądu, ale może również prowadzić do wielu poważnych schorzeń. Pomimo to, w dalszym ciągu nie przywiązujemy odpowiedniej wagi do dbania o nasze zęby. Jak pokazują badania, w Polsce na próchnicę cierpi aż 99,9% osób dorosłych i 89% dzieci w wieku 7 lat. Jakie błędy dotyczące zdrowia naszego uzębienia najczęściej popełniamy i jak możemy im zapobiegać? Po obejrzeniu filmu Emce z pewnością będziecie specjalistami w dbaniu o prawidłową higienę jamy ustnej!

Challenge accepted!

Mycie zębów nie jest wcale taką łatwą czynnością i nie każdy wie jak myć je prawidłowo. Marcin Dubiel wziął udział w challenge’u „OD TYŁU CHALLENGE ze STUU!”, podczas którego zobowiązał się do umycia zębów. Zobaczcie sami jak mu poszło!

Oral-B Genius stał się modelem szczoteczki elektrycznej, który pokochali bloggerzy! Śledźcie zatem newsy pod kątem nowości technologicznych. Jeżeli macie wątpliwości i chcecie poznać szczegóły związane z działaniem wybranych produktów, sprawdzajcie Waszych ulubionych bloggerów – z pewnością ułatwi Wam to podjęcie decyzji dotyczącej zakupu i wyboru najlepszego modelu.

Więcej materiałów pod #geniussmile