Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną Oral-B?

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius – najlepszy prezent dla Twoich bliskich!

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius – najlepszy prezent dla Twoich bliskich! article banner
UDOSTĘPNIJ

Urodziny, imieniny, święta, a może rocznica? Nieważne z jakiej okazji chcesz zrobić prezent swoim bliskim, szczoteczka elektryczna Oral-B Genius, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zwłaszcza tych, które cenią sobie zdrowy tryb życia i nowoczesne gadżety.

Wraz z rosnącą modą na zdrowy styl życia, receptą na zdrowie stało się regularne przebywanie na siłowni oraz odpowiedzialne planowanie ilości spożywanych kalorii. Należy jednak pamiętać, że chociaż ćwiczenia i zbilansowana dieta przyczyniać się mogą do poprawy samopoczucia, wyglądu i ogólnie pojętej sprawności fizycznej, tak samo zdrowie jest pojęciem dużo głębszym. Bardzo ważną rolę w utrzymaniu zdrowia naszego organizmu pełni bowiem stan naszego uzębienia.

Prezent w postaci inteligentnej szczoteczki elektrycznej takiej jak Oral-B Genius jest doskonałym sposobem na przypomnienie bliskim o tym, jak ważna jest odpowiednia higiena jamy ustnej oraz pokazanie, że nie tylko nowy smartphone, ale także szczoteczka do zębów może stanowić modny i przydatny gadżet.

Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius to inteligentny system szczotkowania, który dzięki innowacyjnej technologii wykrywania położenia oraz okrągłej główce sprawia, że jesteśmy w stanie czyścić nasze zęby zgodnie z zaleceniami dentystów. Dzięki połączeniu z aplikacją mobilną Oral-B oraz kamerą w telefonie, szczoteczka pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym czyszczonych obszarów, powodując, że żaden z nich nie zostaje pominięty.

Dodatkowo, Oral-B Genius wykorzystuje w swoim działaniu technologię 3D, polegającą na połączeniu trzech rodzajów ruchów: rotacyjnych, oscylacyjnych i pulsacyjnych, jest wyposażona w 6 różnych trybów szczotkowania oraz specjalny Smart Ring, która zapobiega stosowaniu zbyt mocnego nacisku na zęby i dziąsła. Dodatkowo, szczoteczka posiada inteligentny system szczotkowania Gum Guard, będący rewolucyjną technologią ochrony dziąseł. Dzięki wszystkim tym właściwościom, szczoteczka Oral-B Genius jest w stanie usunąć do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze szczoteczką manualną. Model ten został również uznany za najlepszą szczoteczkę elektryczną obecną na rynku1.

Bogata gama kolorów, w jakich oferowana jest Oral-B Genius, sprawia że jest to idealny prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ponadto wspomniane wcześniej różne tryby czyszczenia, technologia Gum Guard oraz możliwość wymiany końcówek powodują, że szczoteczka Oral-B Genius sprawdzi się również u osób mających indywidualne potrzeby w obszarze higieny jamy ustnej, spowodowane np. noszeniem aparatu ortodontycznego czy chorobami dziąseł.