Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną Oral-B?

Pomysł Na Prezent: Genialna Szczoteczka Elektryczna Oral-B

UDOSTĘPNIJ

Spośród wszystkich gadżetów technologicznych, które mogą wywołać uśmiech na czyjejś twarzy, ten jeden sprawi, że uśmiech obdarowanej osoby będzie jeszcze piękniejszy. Podaruj sobie i swojej rodzinie Oral-B Genius 8000 – zaprojektowaną przez stomatologów szczoteczkę, która zapewnia najdoskonalszą higienę jamy ustnej.

DLACZEGO ORAL-B GENIUS 8000?

Cloudinary Pomysl Na Prezent Genialna Szczoteczka Elektryczna Oral-B

Nowa szczoteczka Oral-B Genius 8000 jest naszą najnowocześniejszą szczoteczką, umożliwiającą pielęgnację jamy ustnej dostosowaną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Okrągła główka została zainspirowana kształtem narzędzi stomatologicznych. Czujniki rejestrują zbyt duży nacisk podczas szczotkowania i automatycznie spowalniają prędkość obrotów. Szczoteczka Genius 9000 wyposażona jest także w rewolucyjną technologię wykrywania położenia, Position Detection Technology, dzięki której podczas codziennego szczotkowania nie pominiesz żadnej strefy. Jak to działa? Pobierz darmową aplikację Oral-B, która umożliwia komunikację szczoteczki Oral-B Genius 8000 ze smartfonem. Aplikacja Genius 8000 łączy się bezprzewodowo ze szczoteczką dzięki technologii Bluetooth, a jej celem jest poprawienie Twoich nawyków szczotkowania. Genius 9000 pilnuje, byś dokładne wyszczotkował każdy obszar jamy ustnej, zapewniając optymalny poziom higieny. Możesz zdecydować, jak będzie wyglądać Twoja szczoteczka, wybierając spośród 12 kolorowych diod LED tworzących SmartRing, który sygnalizuje wybrany tryb szczotkowania, a także ostrzega przed zbyt silnym naciskiem końcówki czyszczącej podczas szczotkowania zębów. Kiedy wybierasz się w podróż, możesz spakować Oral-B Genius 8000 w eleganckie etui podróżne z funkcją ładowania szczoteczki oraz smartfona jednocześnie, przy użyciu jednej wtyczki.

KOMU PODAROWAĆ SZCZOTECZKĘ ORAL-B GENIUS?

UKOCHANEJ OSOBIE: Spraw, że ukochanej osobie zabłysną oczy na widok świątecznego prezentu! O promienny uśmiech zadba już sama szczoteczka Oral-B Genius 8000. DZIECKU: Nawet jeśli elektryczna szczoteczka do zębów nie jest wymarzonym prezentem Twojego dziecka, zastosowana w Oral-B Genius 8000 technologia z pewnością zrobi na nim wrażenie. Dostosowane do indywidualnych potrzeb zasady szczotkowania i technologia wykrywania położenia w aplikacji Oral-B sprawią, że Twoje dziecko z zachwytem odkryje, jak świetną zabawą może być szczotkowanie zębów. SOBIE: Szczoteczka Oral-B Genius 8000 będzie prawdopodobnie jedyną świąteczną przyjemnością, za którą podziękują Ci zęby i dziąsła. Zafunduj sobie piękny, promienny uśmiech, którym zachwycisz rodzinę i znajomych.

GDZIE ZNAJDĘ SZCZOTECZKĘ ORAL-B GENIUS, JEŚLI CHCĘ PODAROWAĆ JĄ NA ŚWIĘTA?

Chcesz podarować bliskiej osobie Oral-B Genius 8000? Masz szczęście, bo nasza najbardziej innowacyjna szczoteczka elektryczna jest dostępna w dużych sklepach w całym kraju. Wolisz zakupy on-line? Zakup szczoteczki Oral-B Genius 8000 w Internecie jest dziecinnie łatwy: nie musisz nawet się ubierać, wystarczy kliknąć „kup”, a szczoteczka jeszcze przed świętami dotrze do Ciebie.

DLACZEGO ORAL-B?

Oral-B jest marką nr 1, zalecaną i stosowaną przez dentystów na całym świecie. Konsultujemy się z nimi projektując szczoteczki Oral-B, ponieważ zależy nam, by nasze produkty jak najbardziej przypominały profesjonalne narzędzia stomatologiczne. Właśnie dlatego okrągłe główki dostępne są w całej gamie naszych szczoteczek elektronicznych. Jeśli chcesz szczotkować zęby jak profesjonalista, sięgnij po Oral-B.