Dlaczego warto wybrać pastę do zębów Oral-B?

Jakie są najlepsze pasty do wybielania zębów?

Jakie są najlepsze pasty do wybielania zębów? article banner
UDOSTĘPNIJ

Jeśli zapytasz się swoich znajomych, czy chcą, aby ich zęby były bielsze, większość z nich na pewno odpowie „tak”. Jeśli zapytasz się ich ponownie, jaka pasta wybielająca do zębów jest najlepsza, każdy na pewno poda Ci inną odpowiedź. Aby osiągnąć bielszy uśmiech, potrzeba znacznie więcej niż tylko słów „wybielająca” na tubce. W rzeczywistości poszukiwanie najlepszej pasty wybielającej do zębów może być trudne, jeśli nie wiesz, gdzie i czego szukać.

Jak działa pasta wybielająca do zębów?

Czy wiesz, że 50% osób najpierw patrzy na uśmiech, gdy spotyka nową osobę? Jakie kryteria należy więc zastosować, aby znaleźć najlepszą wybielającą pastę do zębów na rynku? Oto kilka przykładów, które ułatwią poszukiwania najlepszej wybielającej pasty do zębów.

  • Usuwanie przebarwień: Usuwanie przebarwień wybiela zęby za pomocą procesów fizycznych i chemicznych, takich jak mechaniczne usuwanie plam (np. z krzemionki) i chemiczne usuwanie plam (np. z heksametafosforanu sodu). Te połączone działania pomagają rozerwać i zniszczyć przebarwienia na powierzchni szkliwa, odsłaniając czystszą, bielszą powierzchnię. Kilka produktów wybielających opiera swoje zalety na tego typu działaniach. Skuteczne pasty wybielające zawierają specjalne cząsteczki krzemionki, które delikatnie polerują szkliwo. Wiele produktów Oral-B zawiera podwójny system krzemionki, który jest połączeniem krzemionki czyszczącej i specjalnej krzemionki wybielającej do delikatnego czyszczenia i polerowania zębów w celu doskonałego wybielenia.

  • Zapobieganie przebarwieniom: Zapobieganie przebarwieniom chemicznym jest możliwe dzięki technologiom fosforanowym takim jak pirofosforan (znajdujący się w pastach do zębów Oral-B 3D White) i polifosforan (heksametafosforan sodu) znajdujący się w pastach do zębów Oral-B. Każda pasta do zębów lub płyn do płukania, który także zapobiega tworzeniu się kamienia nazębnego, zapobiega także powstawaniu plam, ponieważ kamień nazębny może przyczyniać się do gromadzenia plam. Do składników zapobiegających powstawaniu kamienia nazębnego należą np. pirofosforan i polifosforan.

Wybór odpowiedniej pasty wybielającej do zębów dla Ciebie

Najlepsza pasta wybielająca do zębów pomaga zapewnić biały uśmiech oraz zapewnia dodatkowe korzyści poprawiające higienę jamy ustnej. Więc na co jeszcze należy zwrócić uwagę podczas szukania odpowiedniej pasty wybielającej do zębów? Niektóre pasty wybielające do zębów pomagają zapobiec następującym problemom w jamie ustnej.

  • Przeciwdrobnoustrojowe: Pasty do zębów przeciwdrobnoustrojowe zawierają fluor, środek przeciwbakteryjny, który zapobiega powstawaniu próchnicy i wrażliwości zębów.

  • Kontrola kamienia nazębnego: Pasty do zębów kontrolujące kamień nazębny mogą zawierać pirofosforan, który pomaga zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego.

Zaawansowane formuły past do zębów zawierają heksametafosforan sodu, który zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego i przebarwień powyżej linii dziąseł.

Wrażliwość: Pasty do zębów zapobiegające wrażliwości mogą zawierać różne składniki pomagające zatrzymać ból zębów, w tym fluorek cynawy. Jeśli Twoje zęby są wrażliwe, najlepsza wybielająca pasta do zębów może także zawierać wiele związków, które skutecznie wybielają i jednocześnie leczą nadwrażliwość zębów na różnych poziomach.

Najlepsze wybielające pasty do zębów Oral-B

Jeśli chcesz pójść o krok dalej, sięgnij po rewolucyjną wybielającą pastę do zębów Oral-B, 3D White Brilliance 2 Step, która może świetnie wybielić Twój uśmiech. Jest to unikalny dwuetapowy system, w którym oddzielone kluczowe składniki działają wspólnie, zapewniając doskonałe usuwanie plam z powierzchni, równomierne wybielanie oraz lepszą i trwalszą ochronę przed plamami.

  • Krok 1 – pasta do głębokiego czyszczenia

  • Krok 2 – wybielające wykończenie.

Stosuj je razem, aby Twój uśmiech był w 99% tak biały jak po użyciu profesjonalnego wybielacza* * w przypadku codziennego stosowania Plamy ocenione 4 tygodnie po czyszczeniu zębów. A teraz moment prawdy. Masz już wszystkie potrzebne informacje i możesz zawęzić swoją listę, więc która pasta do zębów stanie się Twoją idealną wybielającą pastą do zębów?