Zrównoważone środowisko

Image - Article Hero - Our Ambition article banner
UDOSTĘPNIJ

Nasz cel: Zdrowe nawyki dbania o jamę ustną dla wszystkich.

Zdrowe nawyki dbania o higienę jamy ustnej to coś więcej niż dobre zęby. Jest to klucz do dobrego samopoczucia i wpływa na jakość życia, samoocenę oraz zdolność mówienia, uśmiechania się, wąchania, smakowania i żucia. Nasza misja jest prosta: pomóc większej liczbie ludzi na całym świecie zrozumieć znaczenie zdrowego uśmiechu i jak małe, codzienne działania mogą mieć duży wpływ na życie ludzi i naszych społeczności. Postawiliśmy sobie za cel wyedukowanie i umożliwienie 2 miliardom ludzi przyjęcia zdrowych nawyków dbania o jamę ustną do 2030 roku, napędzając po drodze odpowiedzialną konsumpcję.

KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO KAŻDEJ SEKCJI

Dzięki sile współpracy, zaangażowania i ciągłego doskonalenia, współpracujemy z lekarzami stomatologami, sprzedawcami, dostawcami, organizacjami badawczymi i stronami trzecimi, aby zapewnić ludziom i planecie dobrobyt, dziś i dla przyszłych pokoleń.

Nasze podejście ma na celu inspirowanie zdrowych nawyków dbania o higienę jamy ustnej poprzez edukację, dostęp do produktów i usług stomatologicznych oraz innowacje, które sprawiają, że nabieranie zdrowych nawyków jest łatwe i przyjemne.

Oto spojrzenie na postępy, jakie czynimy na naszej drodze.

  • Nauka: Współpracujemy z lekarzami stomatologami na całym świecie. Podczas pandemii COVID-19, kiedy ludzie nie mogli odwiedzić swojego dentysty, pomagaliśmy chronić zdrowie jamy ustnej poprzez artykuły edukacyjne, filmy i transmisje na żywo.

  • Dostęp: W Ameryce Północnej, dzięki współpracy z Dental Lifeline Network, Oral-B przekazuje 1 milion dolarów w postaci darowanych produktów i opieki stomatologicznej dla osób z grup wysokiego ryzyka. W Chinach przekazaliśmy szczoteczki Crest Sonic Power o wartości ponad 2,7 miliona dolarów, aby poprawić zdrowie jamy ustnej ludzi.

  • Innowacja: Z pasją tworzymy produkty, które przyczyniają się do rozwoju zdrowych nawyków dla ludzi i planety, od aplikacji zapewniających dorosłym wskazówki dentystyczne i naszej darmowej aplikacji Disney Magic Timer, dzięki której 90% dzieci dłużej szczotkuje zęby, po produkty i opakowania, które generują mniej odpadów. Nasza manualna szczoteczka do zębów Clic pomaga zredukować 60% plastikowych odpadów, a w 2021 roku zaczniemy przechodzić na tubki pasty do zębów nadające się do recyklingu.

Nasze zaangażowanie

Wierzymy, że świat będzie lepszym miejscem, gdy ludzie będą zdrowsi, środowisko będzie dobrze chronione, a jakość życia poprawi się dla wszystkich. Dlatego zobowiązujemy się do inspirowania zdrowych.

Zdrowe nawyki dla ludzi i naszych społeczności

  • Zwiększaj dostęp do najlepszych narzędzi i rozwiązań w zakresie higieny jamy ustnej, aby utrwalać lepsze nawyki zdrowotne, począwszy od dzieciństwa.

Cel: Wykształcenie i umożliwienie 2 miliardom ludzi przyjęcia zdrowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej do 2030 roku.

  • Zwiększaj dostęp do najlepszych narzędzi i rozwiązań w zakresie higieny jamy ustnej, aby utrwalać lepsze nawyki zdrowotne, począwszy od dzieciństwa.

Cel: Umożliwienie konsumentom łatwego dostępu do naszych składników i zasad bezpieczeństwa.

  • Minimize our environmental lifecycle impact, encouraging and enabling responsible consumption habits.

Cel: Opakowania 100% nadające się do recyklingu do 2030 roku.

  • Minimalizacja wpływu naszego cyklu życia na środowisko, zachęcanie i umożliwianie odpowiedzialnych nawyków konsumpcyjnych

Cel: Zmniejszenie bezwzględnej emisji gazów cieplarnianych o 50% we wszystkich naszych działaniach do 2030 r.

Cel: Zakup 100% energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych na całym świecie i zmniejszanie śladu środowiskowegio, dążąc do rozwiązań cyrkularnych.

Cel: Poprawa wydajności wodnej o 35% do 2030 roku.

  • Utrzymanie zerowego poziomu odpadów produkcyjnych na składowiskach we wszystkich zakładach produkcyjnych P&G Oral Care.

Cel: Partnerstwo z naszymi dostawcami w celu potwierdzenia odpowiedzialnego pozyskiwania priorytetowych materiałów pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i mineralnego do 2030 roku.

Zapewnienie przejrzystego i odpowiedzialnego źródła zaopatrzenia. W naszej pracy dążymy do tego, by każdy mógł mieć zdrowy, piękny uśmiech na całe życie.

Dołącz do nas, by wspólnie uwolnić transformującą moc zdrowych nawyków. Dowiedz się więcej o korporacyjnym zrównoważonym rozwoju środowiskowym i zobowiązaniach społecznych firmy P&G.

Ramowy arkusz faktów PG Oral Care