APLIKACJA DISNEY MAGIC TIMER

90% DZIECI SZCZOTKUJE ZĘBY DŁUŻEJ DZIĘKI APLIKACJI DISNEY MAGIC TIMER OD Oral-B

Świętujemy już 1 milion pobrań aplikacji Disney Magic Timer

POZNAJ SEKRET DŁUŻSZEGO SZCZOTKOWANIA ZĘBÓW DZIĘKI APLIKACJI DISNEY MAGIC TIMER OD ORAL-B

Aplikacja Disney Magic Timer od Oral-B to innowacyjny sposób na to, by pomóc dzieciom wydłużyć czas szczotkowania zębów. Prezentuje ich ulubionych bohaterów z filmów Disneya i dzięki niej 9 na 10 dzieci myje zęby dłużej. Wystarczy kupić dowolny produkt Oral-B Stages, pobrać aplikację Disney Magic Timer i zeskanować produkt swoim urządzeniem, aby móc oglądać bohaterów filmów Disneya w akcji.

SZCZOTKUJ ZĘBY I ODKRYWAJ

Kiedy dziecko szczotkuje zęby, na ekranie powoli odsłania się tajemniczy obrazek. Im dłużej trwa szczotkowanie, tym większa część ilustracji staje się widoczna

ATRAKCYJNE NAGRODY

Dzieci mogą zdobywać odznaki i nagrody za regularne korzystanie z aplikacji Magic Timer, co pomaga kształtować u nich zdrowe nawyki w zakresie higieny jamy ustnej.

POBIERZ JESZCZE DZISIAJ

Aplikacja Disney Magic Timer od Oral-B z systemem DreamPlay jest dostępna w App Store i Google Play

ŚLEDZENIE POSTĘPÓW

Skorzystaj z kalendarza, aby śledzić postępy swojego dziecka, które poprzez dokładne szczotkowanie zębów wyrabia sobie zdrowe nawyki w zakresie dbania o higienę jamy ustnej.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TYM, JAK DBAĆ O ZĘBY DZIECKA

W miarę jak dzieci rosną, ich potrzeby związane z pielęgnacją jamy ustnej zmieniają się. Znajdź artykuły o tym, jak pomóc dzieciom w każdym wieku

ZOBACZ PRODUKTY DLA DZIECI

Zobacz całą kolekcję produktów dla dzieci i naucz swoje dziecko, jak ważne jest szczotkowanie zębów.