Dlaczego warto wybrać szczoteczkę elektryczną Oral-B?

Zalety elektrycznych szczoteczek

UDOSTĘPNIJ

Stwierdzono, że elektryczne szczoteczki do zębów zapewniają lepsze usuwanie płytki nazębnej niż zwykłe szczoteczki manualne

Wiele osób uważa, że szczotkowanie zębów szczoteczką elektryczną jest o wiele łatwiejsze niż zwykłą szczoteczką manualną. Ponadto, dzięki dostępności na rynku wielu różnych rodzajów i właściwości, łatwo można znaleźć szczoteczkę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Łatwość użycia

W odróżnieniu od zwykłej szczoteczki manualnej, którą należy przesuwać do tyłu i do przodu wzdłuż zębów, elektryczna szczoteczka do zębów sama wykonuje akcję szczotkowania. Wystarczy, że że prowadzisz szczoteczkę wzdłuż powierzchni zębów. Wiele osób uznaje metodę szczotkowania zębów z wykorzystaniem szczoteczki elektrycznej za łatwiejszą. Szczoteczki zasilane elektrycznie pomagają również dzieciom w skuteczniejszym szczotkowaniu zębów. Jednak przed pozwoleniem dziecku na używanie takiej szczoteczki, należy sprawdzić zalecenia wiekowe dotyczące szczoteczki zasilanej elektrycznie.

Technologia i właściwości

Ogólnie wyposażone w zaawansowaną technologię i posiadające wiele udogodnień, niektóre szczoteczki do zębów zasilane elektrycznie pozwalają nawet poprawić nawyki w szczotkowaniu zębów. Większość z nich jest dostępna w wersjach z funkcjami zwiększającymi wygodę używania szczoteczki, takimi jak uchwyt na końcówkę szczoteczki lub całą szczoteczkę, pojemniki do przechowywania i podróżne ładowarki. Cechy wynikające z zaawansowanej technologii obejmują:

  • Liczne tryby szczotkowania wyspecjalizowane w szczotkowaniu zębów wrażliwych, wybielaniu zębów lub masowaniu dziąseł.

  • Czujniki nacisku sygnalizujące zbyt mocne szczotkowanie.

  • Timery rejestrujące długość szczotkowania każdego obszaru jamy ustnej.

  • Wskaźniki przypominające o wymianie końcówki szczoteczki.

  • Technologię oscylacyjno-pulsacyjną, oscylacyjno-obrotową lub soniczną.

  • Kompatybilność końcówek szczoteczek z rączkami, dzięki czemu możesz stworzyć szczoteczkę dostosowaną do własnych potrzeb.