DZIECI

Wykres porównujący pasty do zębów dla dzieci

UDOSTĘPNIJ

Jak znaleźć odpowiednią pastę do zębów dla dzieci

Niezależnie od wieku Twojego niemowlęcia lub dziecka, Oral-B oferuje pastę do zębów, która pomoże we wczesnej nauce dobrych nawyków związanych ze szczotkowaniem. W tym artykule przedstawiamy wybór naszych najlepszych past do zębów dla dzieci i niemowląt.

Pasty do zębów dla dzieci

Pasta do zębów dla niemowląt:

Pasta do zębów Oral-B Baby 0-2 lata „Kubuś Puchatek została opracowana z myślą o niemowlętach i dzieciach w wieku od 0 do 2 lat. Jest przeznaczona do delikatnego czyszczenia rosnących zębów mlecznych i delikatnych dziąseł. Poza tym dzieci na pewno pokochają jej owocowy smak bez zawartości cukru.

Małe dzieci:

Dla dzieci w wieku od 3 lat polecamy pastę Oral-B Kids 3+ „Auta” lub „Kraina Lodu. Pasty te nie zawierają cukru, a poziom fluoru, który pomaga chronić zęby przed kwasami pochodzącymi z cukrów zawartych w codziennej żywności, jest dostosowany do wieku dziecka. Pasta dostępna jest w 3 smakach: Bubblemint, Blue Ice i Mild Mint. Poza tym produkty przedstawiają ulubione postaci z bajek Disneya: księżniczki z Krainy Lodu oraz Auta.

Starsze dzieci:

Dla starszych dzieci w wieku od 6 lat najlepszą pastą do zębów jest Oral-B Junior 6+ . Została opracowana z pomocą dentystów, aby zapobiegać próchnicy i chronić zęby przed kwasami pochodzącymi z codziennych cukrów. Zawiera odpowiedni dla wieku poziom fluoru, który pomaga chronić szkliwo i ma łagodny miętowy smak odpowiedni dla starszych dzieci.