Ładowanie szczoteczki elektrycznej Oral-B: Jak sprawdzić

Szczoteczka Oral-B Vitality nie została wyposażona we wskaźnik poziomu naładowania, dlatego trudno jest rozpoznać, kiedy jest naładowana. Najlepszym sposobem na sprawdzenie, czy szczoteczka ta ładuje się prawidłowo, jest wyjęcie jej z ładowarki po 30 minutach i włączenie – jeśli będzie działać, to znaczy, że proces ładowania przebiega bez zakłóceń. Można wyłączyć ją i pozostawić w bazie ładującej przez 16 godzin, aby się w pełni naładowała.

W przypadku tych szczoteczek ważne jest, by pamiętać o ich wyłączeniu, gdyż w przeciwnym razie nie będą się ładować. Nie są wyposażone we wskaźnik poziomu naładowania i mają tylko jeden przycisk (start/stop), dlatego czasami trudno jest rozpoznać, czy są już naładowane. Jeśli Twoja szczoteczka przestała działać podczas szczotkowania zębów, naciśnij przycisk start/stop, żeby ją wyłączyć, gdyż włączona szczoteczka nie będzie się ładować, kiedy zostanie umieszczona w bazie ładującej.

Jeśli szczoteczka nie działa po wyjęciu z ładowarki, być może przycisk start/stop został wcześniej włączony. W takim przypadku najlepiej włożyć ją ponownie do ładowarki, nie naciskać przycisku i pozostawić szczoteczkę w ładowarce na kolejne 30 minut, a następnie sprawdzić, czy działa. Jeśli nie, to znaczy, że mogła się zepsuć. Wtedy najlepiej skontaktować się z naszym działem pomocy technicznej.

Modele Oral-B Vitality to nasza najprostsza i najmniej zaawansowana seria szczoteczek, przeznaczona dla klientów, którym zależy jedynie na podstawowej funkcji szczotkowania. W naszej ofercie mamy różne modele szczoteczek, dostosowane do różnych potrzeb! Wszystkie pozostałe modele szczoteczek Oral-B są wyposażone we wskaźnik poziomu naładowania.