Które pasty do zębów Oral B są zalecane dla dzieci?

Linia past do zębów Oral-B obejmuje wszystkie etapy rozwojowe, od niemowlaka po maluchy i od dzieci 3+ aż po starsze dzieci 6+.

Pasta do zębów dla niemowląt Pasta do zębów Oral-B Baby dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat Winnie the Pooh została zaprojektowana specjalnie dla niemowląt i dzieci w wieku 0–2 lat. Została ona opracowana z myślą o delikatnym czyszczeniu rosnących zębów mlecznych i delikatnych dziąseł. Ponadto niemowlęta pokochają owocowy smak bez cukru.

Małe i młode dzieci Dla dzieci w wieku 3 lat i starszych polecamy pastę do zębów Oral-B Kids 3+ Cars lub Frozen. Nie zawiera cukru i ma odpowiedni do wieku poziom fluorku, który pomaga chronić zęby przed kwasami pochodzącymi z codziennych pokarmów. Występuje w 3 wyjątkowych smakach: Bubblemint, Blue Ice i Mild Mint. Oprócz tego ma ulubione postacie dzieci z bajek Disneya: Kraina lodu i Auta

Dzieci
Najlepszą pastą do zębów dla dzieci w wieku od 6 lat jest pasta Oral-B Junior 6+. Została opracowana z udziałem dentystów, aby pomóc zapobiegać powstawaniu ubytków poprzez ochronę zębów przed kwasami ze zjadanych codziennie węglowodanów. Zawiera odpowiedni do wieku poziom fluorku, który pomaga chronić szkliwo i jest dostępna w łagodnym miętowym smaku przeznaczonym dla starszych dzieci.