WYBIELANIE ZĘBÓW

Czego można oczekiwać po zabiegach wybielania zębów

Czego można oczekiwać po zabiegach wybielania zębów article banner
UDOSTĘPNIJ

Czego można oczekiwać po zabiegach wybielania zębów

Chcesz mieć białe zęby? Po pierwsze upewnij się, że Twoje oczekiwania są realistyczne.

Nie spodziewaj się promiennego uśmiechu celebryty, ponieważ każde zęby reagują inaczej na działanie substancji wybielających.

Możesz oczekiwać, że decydując się na zabieg wybielający przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie, osiągniesz szybsze rezultaty. Procedury te są uważane za bezpieczne, choć może im towarzyszyć niemiłe podrażnienie zębów i dziąseł, które zwykle ustępuje po zakończeniu zabiegu wybielania. Nie jest niczym niezwykłym, że po tego typu zabiegach pierwotny kolor zębów powraca, dlatego stosowanie odpowiednich środków w warunkach domowych (wybielanie zębów w domu) może pomóc w utrzymaniu rezultatów osiągniętych podczas zabiegu.

W trakcie wybielania lekarz stomatolog zastosuje środki wybielające, aplikując je bezpośrednio na zęby; może również użyć lasera lub innego urządzenia specjalistycznego w celu przyspieszenia procesu wybielania. Już po pierwszym zabiegu możesz spodziewać się widocznych efektów, ale możesz zdecydować się na kilka sesji, jeśli chcesz osiągnąć w pełni zadowalający rezultat. Zabieg wybielający wykonywany w specjalistycznym gabinecie trwa zwykle od 30 do 60 minut i kosztuje od 1875 do 3750 złotych w przypadku wybielania całej jamy ustnej.

Jak długo będziesz się cieszyć efektami? To po części zależy od Twoich nawyków. Jeśli palisz lub spożywasz duże ilości kawy lub herbaty, po kilku latach będzie trzeba powtórzyć zabieg.