WYBIELANIE ZĘBÓW

Rozjaśnij swój uśmiech wybielającą pastą do zębów

UDOSTĘPNIJ

Czujesz, że Twoim zębom przydałby się zabieg wybielający, ale nie stać Cię na kosztowną wizytę w gabinecie dentystycznym? Użyj wybielającej pasty do zębów.

Regularnie stosowana pasta wybielająca pomoże Ci usunąć przebarwienia i płytkę nazębną oraz przywróci naturalny, zdrowy uśmiech. Pasty wybielające są przeznaczone do usuwania z zębów przebarwień powierzchniowych. Zawierają łagodne substancje ścierne w postaci uwodnionej krzemionki oraz związki chemiczne, takie jak heksametafosforan sodu, który skutecznie usuwa przebarwienia.

To prawda, że każdy z nas ma inne zęby. Dlatego jeśli masz wrażenie, że Twój znajomy, współmałżonek lub dziecko mają znacznie bielsze zęby po użyciu pasty wybielającej, nie oznacza to, że i Ty osiągniesz identyczne rezultaty. Należy również pamiętać, że sztuczne zęby, zęby plombowane i pokryte licówkami lub uszczelniaczem dentystycznym inaczej reagują na działanie środków wybielających niż naturalne szkliwo. Najlepsza pasta wybielająca nie zawsze przynosi zauważalne efekty w przypadku przebarwionych koron i wypełnień.

Mimo że pasta wybielająca jest łagodna i nie stanowi żadnego zagrożenia dla większości ludzi, niektórzy użytkownicy twierdzą, że zawarte w niej substancje chemiczne usuwające przebarwienia sprawiają, że ich zęby stają się bardziej wrażliwe. W celu wyeliminowania tego problemu na rynku pojawiły się pasty wybielające, które przeciwdziałają nadwrażliwości zębów.

Stosując metodę prób i błędów, możesz znaleźć taki rodzaj pasty wybielającej, która będzie odpowiednia dla Ciebie. Chociaż gabinety dentystyczne wykonują zabiegi wybielania zębów, pasty wybielające zyskują coraz większą popularność.