WYBIELANIE ZĘBÓW

Rozjaśnij swój uśmiech wybielającą pastą do zębów

Rozjaśnij swój uśmiech wybielającą pastą do zębów article banner
UDOSTĘPNIJ

Czujesz, że Twoim zębom przydałby się zabieg wybielający, ale nie stać Cię na kosztowną wizytę w gabinecie dentystycznym? Użyj wybielającej pasty do zębów.

Regularnie stosowana pasta wybielająca pomoże Ci usunąć przebarwienia i płytkę nazębną oraz przywróci naturalny, zdrowy uśmiech. Pasty wybielające są przeznaczone do usuwania z zębów przebarwień powierzchniowych. Zawierają łagodne substancje ścierne w postaci uwodnionej krzemionki oraz związki chemiczne, takie jak heksametafosforan sodu, który skutecznie usuwa przebarwienia.

To prawda, że każdy z nas ma inne zęby. Dlatego jeśli masz wrażenie, że Twój znajomy, współmałżonek lub dziecko mają znacznie bielsze zęby po użyciu pasty wybielającej, nie oznacza to, że i Ty osiągniesz identyczne rezultaty. Należy również pamiętać, że sztuczne zęby, zęby plombowane i pokryte licówkami lub uszczelniaczem dentystycznym inaczej reagują na działanie środków wybielających niż naturalne szkliwo. Najlepsza pasta wybielająca nie zawsze przynosi zauważalne efekty w przypadku przebarwionych koron i wypełnień.

Mimo że pasta wybielająca jest łagodna i nie stanowi żadnego zagrożenia dla większości ludzi, niektórzy użytkownicy twierdzą, że zawarte w niej substancje chemiczne usuwające przebarwienia sprawiają, że ich zęby stają się bardziej wrażliwe. W celu wyeliminowania tego problemu na rynku pojawiły się pasty wybielające, które przeciwdziałają nadwrażliwości zębów.

Stosując metodę prób i błędów, możesz znaleźć taki rodzaj pasty wybielającej, która będzie odpowiednia dla Ciebie. Chociaż gabinety dentystyczne wykonują zabiegi wybielania zębów, pasty wybielające zyskują coraz większą popularność.