WYBIELANIE ZĘBÓW

Na czym polega wybielanie zębów?

UDOSTĘPNIJ

Wybielanie zębów przeprowadzane jest dwiema metodami. Pierwsza z nich polega na usunięciu przebarwień z zewnętrznej warstwy zęba, a także spod powierzchni szkliwa. Natomiast, druga metoda polega na zapobieganiu powstawaniu nowych przebarwień. Efekt uzyskuje się dzięki usunięciu lub wybieleniu przebarwień oraz zapobieganiu ich powstawaniu.

Na czym polega wybielanie zębów?

Dowiedz się więcej o tym, na czym polega wybielanie zębów ›

Na czym polega usuwanie przebarwień?

Usuwanie przebarwień z zewnętrznej warstwy zębów wymaga zastosowania czynników chemicznych i fizycznych, np. ścierania i chemicznego rozbijania przebarwień. przebarwień. Usuwają one przebarwienia, tj zewnętrzną warstwę szkliwa, dzięki czemu zęby stają się bielsze.

Aby usunąć uporczywe przebarwienia, które gromadzą się pod szkliwem, niezbędne jest wybielenie powierzchni zębów. Wybielanie to proces chemiczny, w którym niepożądany kolor zębów usuwany jest poprzez utlenienie cząsteczek odpowiedzialnych za przebarwienia. Metody wybielania różnią się pod względem stężenia nadtlenku wodoru - środka wybielającego, co pozwala dostosować biel uśmiechu.

Image - Article Hero - How teeth whitening works

Metody wybielania zębów obejmują profesjonalne zabiegi stomatologiczne, pasty wybielające, paski wybielające oraz systemy do wybielania w domu.

Co powoduje przebarwienia?

Przebarwienia zębów mają wiele przyczyn. Aby Twój uśmiech był promienny i piękny, spróbuj unikać substancji barwiących zęby, jak np. niektóre pokarmy i napoje. Czynniki powodujące powstawanie przebarwień to również palenie tytoniu, nieprawidłowa higiena jamy ustnej i niektóre choroby. Aby zapobiegać przebarwieniom, należy odpowiednio często i dokładnie myć zęby.

Aby zapewnić sobie zdrowszy, bielszy uśmiech, który wzbudza pewność siebie zaufaj Blend-a-Med 3D White.

Jaki jest najlepszy sposób wybielania zębów?

Jeśli myślisz o wybieleniu zębów, możesz wziąć pod uwagę wiele różnych metod. Od profesjonalnych zabiegów stomatologicznych do sposobów domowych – istnieje wiele opcji do wyboru. Oto niektóre czynniki, które należy uwzględnić:

1. Która opcja zapewni Ci najlepsze rezultaty?

Nasza pełna linia past wybielających pozwala Ci wybrać, jaki poziom wybielenia najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Naszym najbardziej zaawansowanym produktem wybielającym jest pasta 3D White Brilliance. Dzięki kompleksowi rozświetlającemu i oczyszczającym i oczyszczającym mikrodrobinkom Twój uśmiech będzie po prostu olśniewający.

Nasze paski wybielające występują w wielu wariantach, dzięki czemu możesz wybrać najlepszy dla siebie poziom wybielenia. Obejmują opcję łagodną dla nowicjuszy w dziedzinie wybielania zębów lub osób o wrażliwych zębach oraz 1-godzinną opcję ekspresową dla tych, którzy chcą szybko uzyskać widoczne rezultaty. 

Nasz najbardziej zaawansowany środek wybielający wybiela tak samo dobrze jak profesjonalny zabieg wybielający za 1500 PLN i wykorzystuje wyjątkową technologię FlexFit przeznaczoną do odpowiedniego rozciągania i formowania materiału, aby zapewnić Ci piękny uśmiech. 

2. Która opcja najlepiej zadba o Twoje zęby i i zapewni im piękny wygląd?

Od zaawansowanego środka wybielającego do łagodnego wybielania - nasze pasty zapewniają szeroką gamę składników i rezultatów. Pasta 3D White Luxe usuwa do 90% przebarwień powierzchniowych, wzmacniając i regenerując szkliwo. Pomaga także zwalczać kamień nazębny i ubytki dzięki zawartości fluoru, zapewniając Ci nie tylko bielszy, ale też zdrowszy uśmiech.

Wszystkie nasze paski wybielające wykorzystują taki sam, bezpieczny dla szkliwa środek wybielający, którego używają dentyści, dzięki czemu zyskujesz świetne rezultaty i zdrowy uśmiech. Nasza kompletna linia past do zębów usuwa przebarwienia powierzchniowe, a także odkładającą się płytkę nazębną. Wielofunkcyjny płyn do płukania jamy ustnej pomaga chronić zęby przed powstawaniem nowych przebarwień powierzchniowych, zapewniając kompleksową higienę. 

Ważne jest zrozumienie zagrożeń związanych ze środkami wybielającymi przeznaczonymi do stosowania w domu, zwłaszcza w przypadku preparatów do samodzielnego przygotowania. Najczęstszym zagrożeniem związanym z domowymi środkami do wybielania zębów jest prawdopodobieństwo uszkodzenia szkliwa. Zastosowanie środków naturalnych, np. truskawek lub skórki pomarańczowej, a także sody oczyszczonej w każdej postaci, może spowodować podrażnienie dziąseł i osłabienie szkliwa. W przypadku wybielania zębów najlepiej używać produktów wydawanych bez recepty, takich jak 3D White, ponieważ pozwoli to uniknąć niekorzystnego wpływu na zdrowie.

Dla bielszego uśmiechu polecamy Blend-a-Med 3D White Luxe, Instant Pearl Glow.

Korzystając z kompletnej linii produktów 3D White, możesz zachować zdrowie jamy ustnej oraz promienny, biały uśmiech.