WYBIELANIE ZĘBÓW

Szczoteczka elektryczna na przebarwienia

Szczoteczka elektryczna na przebarwienia article banner
UDOSTĘPNIJ

Usuwanie przebarwień ze szkliwa - najlepiej pomoże szczoteczka elektryczna Oral-B Smartseries.

Przebarwienia, które psują idealną biel zębów? Szczoteczka elektryczna Oral-B jest gotowa do pomocy.

Jeśli lubisz wino i kawę lub palisz papierosy, przebarwienia na zębach to problem, który na pewno dobrze znasz. Jeśli jednak tęsknisz za śnieżnobiałym uśmiechem, musisz wiedzieć, że nic straconego – plamy i przebarwienia można skutecznie zwalczyć. Wystarczy odpowiednio zaprogramować szczoteczkę Oral-B Power.

Zbliża się Wasz wielki dzień? Dzięki tej szczoteczce elektrycznej oczarujecie gości weselnych śnieżnobiałym uśmiechem.

Jeśli czeka Cię wyjątkowe wydarzenie – dzień, w którym chcesz olśniewać uśmiechem – w przygotowaniach wesprze Cię Oral-B SmartSeries. Poprzez usuwanie przebarwień powierzchniowych szczoteczka elektryczna Oral-B pomoże Ci wybielić zęby.

A oto jak spersonalizowana szczoteczka może pomóc Ci uchronić zęby przed przebarwieniami.

Po pierwsze, szczoteczka Oral-B Power wyposażona jest w tryb „wybielania” - zmienna prędkość ruchów włókien zapewnia polerowanie szkliwa i wybielanie zębów. Po drugie, Oral-B oferuje specjalną wybielającą końcówkę zaopatrzoną w nakładkę, która skutecznie ściera przebarwienia. Po trzecie, aplikacja Oral-B podpowiada, jakie produkty mogą pomóc Ci w walce z przebarwieniami i zapewnić piękny, śnieżnobiały uśmiech – pasty do zębów, płyny do płukania ust oraz paski wybielające.

Inne ważne chwile w naszym życiu, które wymagają specjalnej higieny jamy ustnej.

70% przyszłych mam cierpi na zapalenie dziąseł. Jest to wynik zmian hormonalnych, które mają znaczący wpływ na stan zdrowia zębów. Jednak również w tym przypadku z pomocą przyjdzie spersonalizowany program mycia zębów szczoteczką Oral-B SmartSeries. Po pierwsze, szczoteczkę wyposażono w program „Zdrowe dziąsła” polegający na odpowiednim masażu tych partii jamy ustnej. Po drugie, szczoteczka może zostać zaprogramowana przez Twojego dentystę, który dopasuje tryb i czas mycia zębów do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zacznij już teraz przygotowania do ważnych życiowych wydarzeń.

W opakowaniu znajdziesz: rączkę szczoteczki elektrycznej, stację ładującą z miejscem do przechowywania końcówki szczoteczki, bezprzewodowe urządzenie SmartGuide, etui podróżne na rączkę szczoteczki oraz 5 wymiennych końcówek.