Skąd mam wiedzieć, czy moja szczoteczka do zębów Oral-B Vitality się ładuje?

Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy szczoteczka Oral-B Vitality się ładuje, jest wyjęcie szczoteczki z ładowarki po 30 minutach i jej włączenie. Jeśli szczoteczka będzie działać, będzie to oznaczać, że ładowanie przebiega prawidłowo. Wyłącz ją ponownie i pozostaw na podstawce ładującej na pełne 16 godzin, aby przeprowadzić pełne ładowanie.

W przypadku tych szczoteczek do zębów ważne jest, aby wiedzieć, że należy je wyłączyć, aby proces ładowania przebiegł prawidłowo. Ponieważ nie mają one kontrolki, która dałaby znać, czy szczoteczka nie jest przypadkiem włączona i mają tylko jeden przycisk do włączania/wyłączania, czasami trudno jest zorientować się, czy szczoteczka na pewno jest wyłączona. Jeśli szczoteczka do zębów pracuje słabo lub przestaje pracować podczas szczotkowania zębów, naciśnij przycisk wł./wył., aby ją wyłączyć. Nawet jeśli szczoteczka przestała pracować, jeśli nie naciśniesz tego przycisku, pozostanie ona włączona i nie będzie można jej naładować po umieszczeniu jej na podstawce ładującej.

Jeśli szczoteczka zostanie podniesiona po 30 minutach ładowania w celu sprawdzenia, naciśniesz przycisk wł./wył. i nic się nie stanie, prawdopodobnie znajdowała się w pozycji „wł.”, gdy była umieszczona w ładowarce i dlatego się nie ładowała. Nie naciskaj przycisku ponownie. Umieść szczoteczkę z powrotem w ładowarce, a następnie spróbuj jeszcze raz za 30 minut.